پرداخت آنلاین

قوانین سایت

شرایط و خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی سام تک، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در فروشگاه اینترنتی سام تک درج نموده است.

فروشگاه اینترنتی سام تک به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.

مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه اینترنتی سام تک درج شده و فروشگاه اینترنتی سام تک به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد.

در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از ارادهء او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

در مورد کالای دیجیتال دست دوم غیر آکبند پس از سفارش کالا و یا قبل از سفارش کالا امکان ارسال تصاوبر کالا برای مشتری وجود داشته و به درخواست مشتری فروشگاه متعهد میشود عکس از تمام زوایای کالای ارسالی برای خریدار ارسال نماید.

شرایط و ضوابط خرید :

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی سام تک و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

             خرید کالا از فروشگاه اینترنتی سام تک بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

  خدمات و محتويات این فروشگاه براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان عرضه شده است.

   مالکیت معنوی اطلاعات موجود در فروشگاه سام تک به فروشگاه اینترنتی سام تک  متعلق است و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت.

     كاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی سام تک مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

                كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

                 فروشگاه اینترنتی سام تک هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد فروشگاه که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این پایگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.

                فروشگاه اینترنتی سام تک هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در فروشگاه اینترنتی سام تک شکل می گیرد، پذیرا نیست.

  تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی سام تک با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

   فروشگاه اینترنتی سام تک هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام های کاربران نمی پذیرد.

ارتباط فروشگاه اینترنتی سام تک با کاربران فقط از طریق  www.Sam-Tech.ir  بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.

فروشگاه اینترنتی سام تک به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

 

مهلت تعویض ، تست و گارانتی

 

  1. با توجه به اینکه فروشگاه سام تک  تحت هیچ شرایطی اقدام به فروش کالای آکبند بدون گارانتی نخواهد نمود،کلیه کالاهای آکبند دارای گارانتی از شرکت های معتبر داخل کشور می باشند ،در مورد کالاهای دست دوم ، کلیه کالاها تمام تست های لازم سخت افزاری و نرم افزاری را قبل از خرید توسط کارشناسان فنی پشت سر میگذارند. و تمامی کالاهای عرضه شده دارای کارکرد پایین و کیفیت بالا بوده و از لحاظ ظاهری و بدنه با کمترین خط و خش و ضربه خوردگی ( گرید A ) میباشند. با این حال چون کالای خریداری شده، کالای دست دوم میباشد، همه دستگاه ها یک هفته مهلت تست دارند . به این ترتیب که اگر تو این 7 روز به مشکلی برخوردن که ما توی تست ها متوجه نشدیم بخش خدمات پس از فروش الکالا در اسرع وقت مشکل بوجود آمده را برطرف خواهند نمود.مثلا اگر شارژر ، باتری ، هارد ،رم ، درایو نوری ، و ...  به مشکل خورد ، قطعه مورد نظر با قطعه نو جایگزین وتعویض خواهد شد .

 تعویض و استرداد کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های فروشگاه سام تک بوده است که در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف فروشگاه سام تک همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول 7 روز ضمانت تعویض نیستند.

  1. در صورتیکه کالای دریافتی و ارسال شده  با مشخصات کالای خریداری شده مطابقت نداشته باشد .و در کمتر از 48 ساعت پس از تحویل کالا مراتب به بخش فروش الکالا از طریق شماره تماس 
  2. اطلاع داده شود ، کالا مورد نظر بدون قید و شرط مرجوع میگردد.
  3. اگر کالای اکبند خریداری شده مشکل داشته باشد به شرکت گارانتی کننده برای رفع مشکل ارسال و در صورتیکه مشکل سخت افزاری تشخیص داده شود کالا بدون قید و شرط تعویض میگردد - اگر کالای خریداری شده دست دوم بوده و دارای مشکل سخت افزاری غیر قابل تعمیر بوده و یا مادربورد – صفحه نمایشگر مشکل داشته باشد در مدت زمان یک هفته ای مهلت تست کالای خریداری شده بدون قید و شرط مرجوع خواهد شد. اگر مشکل جزئی نرم افزاری باشد بخش خدمات پس از فروش سام تک در اسرع وقت مشکل بوجود آمده را برطرف خواهند نمود.مثلا اگر شارژر ، باتری ، هارد ،رم ، درایو نوری دستگاه به مشکل خورد ،قطعه مورد نظر با قطعه نو جایگزین وتعویض خواهد شد . و پس از آن مهلت تست مجدد یک ماهه در نظر گرفته خواهد شد.

توجه:کلیه اقدامات درسام تک برای این انجام گرفته که شما با اطمینان خرید نمایید،و هیچ نگرانی از بابت دستگاه خریداری شده نداشته باشید.

در مورد کالای دیجیتال دست دوم سام تک کیفیت دستگاه از لحاظ ظاهری و فنی را تایید نموده،اما انتخاب دستگاه با شماست پس در انتخاب خود قبل از خرید دقت نمایید.

توجه : در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به سام تک بازگردانده شود.

شرایط و ضوابط گارانتی:

گارانتی محدود به برطرف کردن اشکالات سخت افزاری دستگاه تحت پوشش ضمانت است. خدمات نرم افزاری اعم از تهیه یا کپی یا نصب Recovery DVD ، نصب و ارتقاء سیستم عامل، درایورها، نرم افزارهای کاربردی، ویروس زدایی، تهیه پشتیبان از فایلهای مورد نیاز، بازیابی رمز عبور Setup یا رمز عبور سیستم، مشکلات نرم افزاری و سایر خدمات نرم افزاری اساساً مربوط به کاربر است و کلاً جزو تعهدات ما دراین گارانتی نیست . در صورتی که به منظور تکمیل مراحل تعمیرات نیاز به انجام هر یک از موارد فوق الذکر باشد، هزینه آن بر عهده خریدار خواهد بود.

    پیکسل سوخته و معیوب صفحه نمایش (LCD/LED) کمتر از 4 عدد شامل گارانتی نمی باشد. باتری و آداپتور نیر جزء قطعات مصرفی بوده و فقط دارای یک هفته مهلت تست اولیه میباشند.

 موارد ابطال گارانتی

1. -صدمات ناشی از ،خراشیدگی ، ضربه ، سقوط ، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی ،آتش یا حرارت زیاد، نوسانات برق ،رعد و برق و حوادث طبیعی

2. استهلاک تدریجی قطعه معیوب از قبیل سایش و رنگ رفتگی

3. هرگونه تغییر یا دستکاری کارت گارانتی، هولوگرام و یا پاک شدن شماره سریال دستگاه

4. اقدام به سرویس ، تعمیر و یا هرگونه تغییر در محصول توسط افراد غیر متخصص

5. هرگونه خرابی در اثر استفاده نادرست از دستگاه و یا در اثر استفاده از باطری و لوازم جانبی تایید نشده و غیر اصلی