پرداخت آنلاین

ای دیتا ( ADATA )

ای دیتا ( ADATA )

شرکت ADATA یک شرکت فناوری ، آموزشی و آزمایشگاهی است که در زمینه حافظه و ذخیره سازی فعالیت می کند. شرکت ADATA یکی از بزرگترین  تولید کننده ی حافظه های ذخیره شازی در دنیا می باشد . این شرکت در ماه مه سال ۲۰۰۱ در تایوان و به وسیله سیمون چن تاسیس شد خط تولید محصولات اصلی این شرکت شامل ماژول های DRAM،درایوهای USB ، دیسک های سخت USB و کارت های حافظه در کامپکت فلش و فرمت های دیجیتالی امن.شرکت تولید کننده ی ADATA به تولید محصولاتی از جمله قاب دیجیتال ، درایوهای حالت جامد و کارت های اکسپرس پرداخته است.در سال ۲۰۰۷ شرکت ADATA  در بین سه شرکت برتر و بزرگ تولید کننده ی DRAM در جهان بود سهم این شررکت در بازار جهانی در سال ۲۰۰۷ چیزی در حدود ۷.۶ درصد بود. و همچنین در این سال در بین ۴ تولید کننده ی بزرگ حافظه ی فلش در جهان بود.شرکت ای دیتا در سال ۲۰۰۸ دارای سرمایه ای بالغ بر ۵۵۵۵۰۰۰۰ دلار آمریکا و همچنین در بازار سرمایه چیزی در حدود ۳۰۵۱۶۰۰۰ دلار سرمایه داشت. این شرکت کسب وکار خود را به اروپا و آمریکا گسترش داد ، در حالی که در آسیا به شدت در حال رقابت بود ، این شرکت در تولید DRAM به دومین منبع در سراسر جهان تبدیل شد که سهمی در حدود ۷.۱ درصد سهم کل بازار را داشت.
ADATA می داند که حرفه ای سازی و نو آوری و همچنین ارزش بخشیدن به محصولات و خدمات خود مهمترین مسئله در رقابت بازار است .این شرکت محصولات خود را در بالاترین کیفیت و با بالاترین استانداردهای روز دنیا طراحی و می سازد از این طریق شرکت ای دیتا بسیاری از جوایز بین المللی را به خود اختصاص داده است از جمله جایزه ملی نقره ای ازتعالی تایوان ، برند جایزه طراحی نیز G-MARK ژاپن را دریافت کرده است ، جایزه ی نوآوری CES در آمریکا را کسب کرده است و هم چنین جایزه ی طراحی نقطه ی قرمز رنگ در آلمان را نیز به خود اختصاص داده است.
ADATA در سال ۲۰۰۱ تنها با ۲۰ کارمند تاسیس شد .شرکت ای دیتا از همان ابتدا یک شرکت کوچک با رویاهای بزرگ بود ولی هدفی که این شرکت داشت تبدیل شدن به یک رهبر در سراسر جهان در ارائه کارت حافظه DRAM  و محصولات نرم افزار فلش با کیفیتی برتر و نو آوری خاص و حرفه ای محصولات بود.ADATA تحت رهبری بنیانگذارش سیمون چن و تیم مدیریت ارشدش ، تمام مراحل تجربه در زمینه تولید و گسترش فروش جهانی را با عشق ، شور و انرژی خاص و ارزش نهادن به حکومت سازمانی فوق العاده به عنوان پایه و اساس موفقیت این شرکت پشت سر گذاشته است و در حال حاضر نیز جزء برترین شرکت های تولید کننده در زمینه ی حافظه ذخیره سازی می باشد.


جستجوی دقیق تر

مقایسه کالا (0)


رم ای دیتا XPG Z1  8GB 2400MHz Dual  CL16  DDR4

رم ای دیتا XPG Z1 8GB 2400MHz Dual CL16 DDR4

رم ای دیتا XPG Z1 8GBRAM ADATA XPG Z1 8GB DDR4 2400MHz CL16 Dual Channel - رم ای دیتا XPG Z1 8GB مدل جدید رم های قدرتمند شرکت ای دیتا می باشد که از سر..

5,700,000ریال

نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)